Hakkımızda

BİZ DİJİTAL VE YARATICI BİR EKİBİZ

İnovasyon ve insan davranışı tarafından yönlendirilen web tasarım ajansımız, markaların dijital dünyada izleyicilerle bağlantı kurma şeklini değiştiriyor. Pazar liderlerinin neden kurumsal çözümlerimizi seçtiğini keşfedin.

Web tasarım ekibimiz, benzersiz sitelerin profesyonel olarak oluşturulmasında uzmanlaşmıştır. Ekibimiz, web projelerinde uygulamaktan çekinmediğimiz yeni teknolojilerin ortaya çıkışını sürekli takip ederek onları modern ve yüksek teknolojili hale getiriyor. Yalnızca satış yapan web siteleri oluşturuyoruz – bu, tasarımı çizerek ve kullanılabilirliği geliştirerek bir başarıdır.

EN SON TEKNOLOJİ SUNUCULARI KULLANIYORUZ

Sunucularımız İstanbul lokasyonulu Radore veri merkezindedir. Radore üst düzey fiziki güvenliği, iklimlendirme altyapısı, yedekli internet erişimi ve enerji sağlayan ileri teknolojisi ile fark yaratmaktadır. Radore’nin deneyimli teknik ekibi, resmi tatil günleri dahil 7 gün 24 saat müşterilerinin hizmetindedir. Bugün kamu ve özel sektör kuruluşlarına ya da bireylere ait kritik önem taşıyan binlerce uygulama Radore Veri Merkezi’nde barındırılmaktadır. Radore 13 yılı aşkın tecrübesi ve tam yedekli altyapısı ile SLA şartları dâhilinde müşterilerine %99,99 oranında “uptime” garantisi sunabilmektedir.

ÖZEL PROGRAM YAZIYORUZ

Yazılım mühendislerimiz, ihtiyacınız olan programları tasarlayıp kaynak kodları ile birlikte sizlere sunuyor. Bu süreçte tüm ihtiyaçlar öncelik sıralaması, tasarım ve uygulama aşamalarından sonra test sürecine hazırlanır, sonrasında yayına alınır. Tüm özel projeleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

TurkishEnglishArabicAzerbaijaniItalianKazakhKyrgyzRussianUrduUzbek